KURUMSAL                                                                                                                                                                      

               25.05.2001 yılında Duygu Polikliniği adı altında hizmet vermeye başlayan kurumumuz  10.10.2003 Duygu Tıp Merkezi olarak hizmete devam ederken, 05.03.2007 tarihinde Sevgi Tıp Mekezi adını alarak, sizlere sağlık sunmaya devam etmektedir.

       Seçkin doktorlarımız, hemşirelerimiz, laboratuvar ekibimiz ve eğitimli profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere iyi bir hizmet sunabilmektir.

       Sizlere sadece sağlık hizmeti değil, kaliteyi, teknolojiyi, uzman hekimliği, ekonomiyi sunarken; manen dürüstlüğü, sevgiyi, şefkati ve ilgiyide peşinden temin etmeye çalışıyoruz.

       Hastalarımızın ihtiyaçlarını tam olarak anlamak,geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli hasta odaklı çalışmak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

       Amacımız bireylerin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmeleri için,kendimizi çağın gereksinimleri doğrultusunda geliştirmektir.

      Tıp Merkezimizde 24 Saat Acil,Dahiliye,Çocuk Hastalıkları,Göz,Psikiyatri,Cildiye Poliklinikleri ile Fizik Tedavi ve Kozmetoloji Ünitesi mevcuttur.

      Ultrasonografi, Röntgen, Mamografi,Tıbbi Tahliller ,  EKG, EKO, Ritim-Tansiyon Holter,Eklem İçin PRP, Sporcu bantlaması, topuk dikeni tedavisi(ESWT) Yapılmaktadır.

       Merkezimiz 5000 metrekarelik kapalı alanı ile Hastane olma yolunda hızla ilerlemektedir.

     Sağlıklı, Kaliteli ve Güzel Bir Yaşam Dileğiyle...